Pojemniki na szczoteczki do zębów | rudepol24.pl
  • Banner

Pojemniki na szczoteczki
Pojemniki na szczoteczki do zębów | rudepol24.pl

Pojemniki na szczoteczki

Czy można niedbale kłaść na umywalce szczoteczkę do zębów i zostawić ją w taki sposób na cały dzień? Cóż, w zasadzie jest to możliwe, lecz warto przemyśleć konsekwencje takiego czynu. Co wchodzi w grę? Nagromadzanie się na przedmiocie zapewniającym biały uśmiech ogromnych ilości bakterii, a na dodatek… wprowadzenie chaosu w estetycznej harmonii łazienki, bo pamiętajmy, że między artystycznym nieładem a bałaganem jest cienka granica! No dobrze, ale co w takim przypadku zrobić? Dobrą decyzją okaże się designerski pojemnik na szczoteczki, który znajdziecie właśnie u nas!

Praktyczne pojemniki na szczoteczki o ciekawym wykończeniu

Choć główny cel pojemników na szczoteczki jest stricte praktyczny, to nie można zapominać o tym, jak ogromne znaczenie ma ten element dla całego wnętrza. Przykład? Wystarczy wyobrazić sobie biały nowoczesny kubek we wnętrzu, w którym króluje wzornictwo vintage. Czy będzie pasować? Absolutnie nie i właśnie dlatego proponujemy różne warianty tego akcesorium.

Pojemnik na szczoteczki do zębów w formie przeźroczystego kubka ze szkła? A może kwadratowa konstrukcja z matowym wykończeniem w czarnym kolorze? Te i wiele innych modeli możecie kupić właśnie w naszym sklepie. Proponujemy także opcje z uchwytem, aby pojemniki mogły zostać zawieszone na ścianie obok umywalki. Jesteście zainteresowani? Jeżeli tak — zachęcamy do zapoznania się z ofertą w poniższej kategorii oraz do kontaktu! 

Jest 161 produktów.

Pokazano 1-32 z 161 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku