Panele prysznicowe podtynkowe | rudepol24.pl
  • Banner

Panele prysznicowe

Panele prysznicowe

Łazienka powinna wyróżniać się przede wszystkim jak najwyższą funkcjonalnością. W sklepie internetowym Rudepol24 nie widzimy jednak przeszkód, aby pomieszczenie to mogło zachwycać również swoim designem. Dostępne w naszym sklepie panele prysznicowe pozwolą Wam ukryć wszystkie elementy sanitarne pod… ścianą!

Panele natryskowe od cenionych producentów

Panel prysznicowy podtynkowy to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na estetycznej aranżacji łazienki. Umożliwiają one pełną personalizację prysznica pod wymagania i oczekiwania domowników. W standardowym zestawie panelu prysznicowego znajdują się tak podstawowe elementy, jak słuchawka i deszczownica. Do wielu kompletów jednak dołącza się również pasujące baterie i akcesoria montażowe. Pozwala to stworzyć spójną kompozycję, która jest nie tylko funkcjonalna, ale też bardzo estetyczna. Sięgnięcie po gotowy panel prysznicowy podtynkowy daje pewność, że każdy element będzie do siebie odpowiednio dopasowany.

W sklepie internetowym Rudepol24 oferujemy panele prysznicowe wyposażone w różne, funkcjonalne gadżety, takie jak deszczownica lub termostat. Ta pierwsza pozwala na branie relaksujących pryszniców z górnym natryskiem. Daje to uczucie kąpieli w ciepłym deszczu, co pozwala w pełni odprężyć się po nerwowym dniu. Panel prysznicowy - np. czarny lub srebrny - z termostatem to świetna opcja dla osób, które chcą się szybko odświeżyć i wrócić do swoich obowiązków. Mechanizm ten podtrzymuje bowiem odpowiednią temperaturę wody. Zapobiega to sytuacjom, w których zostajesz zalany lodowatą lub wrzącą wodą po odkręceniu kurka. W naszej ofercie znajdziesz również panele natryskowe wyposażone w hydromasaż.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z asortymentem sklepu internetowego Rudepol24! Niezależnie od tego, jakiego panelu prysznicowego poszukujesz - czarnego matu lub srebrnego połysku - z pewnością znajdziesz go u nas. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo podczas całego procesu zakupu. Możesz mieć więc pewność, że zamówisz u nas idealny panel prysznicowy. 

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku