Kabiny prysznicowe narożne | rudepol24.pl
  • Banner

Kabiny narożne
Kabiny prysznicowe narożne | rudepol24.pl

Kabiny narożne

Zaraz obok wanny kabiny prysznicowe to najpopularniejszy element w praktycznie każdej łazience. Czy można jednak stwierdzić, co jest częściej wybierane? To bardzo trudne pytanie, bo z jednej strony w wannie można pozwolić sobie na długi relaks, ale z drugiej kąpiel pod prysznicem jest szybsza i wiąże się z ograniczeniem zużycia wody. Jeżeli nie przepadacie za wylegiwaniem się w wodzie, a lubicie odczuwać przyjemny strumień wody cieknący znad Waszej głowy - wybierzcie narożne kabiny prysznicowe z naszej oferty!

Kabiny prysznicowe narożne - elegancja i minimalizm

Nie da się ukryć, że kabiny prysznicowe to bardzo stylowe wyposażenie każdej łazienki. Przejrzyste tafle szkła ich zewnętrznej warstwy powodują, że całe wnętrze staje się optycznie powiększone. Czy możliwy jest wybór preferowanego kształtu kabiny? Jak najbardziej, dlatego w naszej ofercie proponujemy zarówno małe, jak i bardziej przestronne warianty. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas jednak, że elegancja jest ściśle połączona z minimalizmem, dlatego każda kabina prysznicowa narożna z naszej oferty wyróżnia się uniwersalną prostotą. Oczywiście aspekt wizualny to nie wszystko, ponieważ głównym założeniem kabin jest zapewnienie miejsca do kąpieli. Szyby mają za zadanie chronić przed chlapaniem wodą po całej łazience, a brodzik to miejsce stanowiące odpływ. Ostatni z elementów jest dostępny w kilku wariantach - wysokim, niskim oraz zróżnicowanym pod względem kształtu czy wykorzystanego materiału. Proponowane przez nas kabiny zostały wykonane z wysokiej jakości szkła, które cechuje się nienaganną wytrzymałością. W grę ponadto wchodzą walory estetyczne, ponieważ nie ma mowy o żadnych zarysowaniach czy chropowatej powierzchni. Ot, jest to delikatna i krystalicznie gładka tafla. Uchwyty do drzwi, w które wyposażono nasze kabiny, zostały wykonane z solidnej i wyszukanej stali szlachetnej. Uwagę zwraca także uniwersalność. Dlaczego? Ponieważ kabiny prysznicowe można zamontować z lewej lub z prawej strony ściany - w zależności od preferencji!

Jak kabiny prysznicowe to tylko od nas!

W naszej ofercie możecie znaleźć rozmaite warianty kabin prysznicowych narożnych pod względem wielkości. Proponowane są zarówno konstrukcje o podstawie kwadratu, jak i takie, które oparto na bazie prostokąta. Dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie. A może macie wątpliwości, co nada się do Waszej łazienki? Jeśli tak, skontaktujcie się z nami, a dobierzemy kabinę przeznaczoną specjalnie dla Was!

Jest 64 produktów.

Pokazano 1-32 z 64 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku