Kabiny prysznicowe | Szklane, prostokątne, z brodzikiem | rudepol24.pl
  • Banner

Kabiny prysznicowe
Kabiny prysznicowe | Szklane, prostokątne, z brodzikiem | rudepol24.pl

Kabiny prysznicowe

Dla wielu osób codzienny rytuał dbania o higienę ciała musi być przyjemny, ale również szybki. Coraz istotniejszy staje się także aspekt ekonomicznego korzystania z wody i przyczyniania się do ochrony środowiska. Wzrasta świadomość, że pod prysznicem zużywamy jej nawet o dwie trzecie mniej, niż podczas klasycznej kąpieli w wannie.

Z tych powodów coraz więcej osób utwierdza się w przekonaniu, że powyższe korzyści zapewni im zainstalowanie w domu kabiny prysznicowej.

Wygoda i bezpieczeństwo

Jest to rewelacyjna koncepcja dla tych, którzy stawiają na wygodę oraz bezpieczeństwo. Decyzję podejmujemy również z myślą o członkach naszych rodzin. Warianty z niskim brodzikiem gwarantują wyjątkowo łatwe wejście, co jest istotne dla osób starszych oraz niepełnosprawnych. Konstrukcja umożliwia ponadto zamontowanie dodatkowych ułatwień — na przykład drążka do wsparcia albo stołka, na którym siada się w trakcie kąpieli. Z kolei wysoki brodzik bardzo chętnie wybierany jest przez rodziny z dziećmi, ponieważ błyskawicznie daje się zamienić w niewielką oraz funkcjonalną wanienkę.

Oszczędność przestrzeni

W przypadku niewielkich łazienek, świetnym wyborem będzie okrągła kabina prysznicowa. Zajmują one mniej miejsca, niż modele prostokątne, a obły kształt dodaje futurystycznego charakteru. Pod względem optymalizacji przestrzeni ciekawym wyjściem jest również prostokątna kabina z drzwiami zamykającymi się wahadłowo. Nie wymaga ona dodatkowego miejsca, niezbędnego przy otwieraniu tradycyjnych drzwiczek.

Szkło – transparentne piękno

Łazienka bezsprzecznie jest wizytówką domu — z dużym prawdopodobieństwem wcześniej czy później trafi tu każdy gość. Pragniemy więc, by swą aranżacją wywierała ogromne wrażenie. Wśród najbardziej eleganckich rozwiązań wysoko cenione są szklane kabiny prysznicowe. Produkty ze szkła cieszą się opinią stylowych i zarazem optycznie powiększają każde wnętrze. Ich szklana powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości.

Osobom, którym zależy na nieskazitelnym porządku, z pewnością przypadną do gustu modele bezbrodzikowe. Jeśli zaprojektujemy odpowiednie podłoże, wystarczy nad nim zamontować ściankę prysznicową, chroniącą łazienkę przed opryskaniem wodą. Możemy ponadto pomyśleć o prysznicu otwartym typu walk-in.

Sklep RuDePol24 ma przyjemność oferować szeroki wybór gotowych kabin, jak również ścianek oraz drzwi prysznicowych. Niezależnie od metrażu, za sprawą wysokiej jakości produktów stworzycie z nami wystrój, który będzie zachwycał formą oraz cieszył funkcjonalnością przez długie lata.

Jest 107 produktów.

Pokazano 1-32 z 107 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku