Deszczownice prysznicowe podtynkowe | Głowice prysznicowe | rudepol24.pl
  • Banner

Głowice prysznicowe
Deszczownice prysznicowe podtynkowe | Głowice prysznicowe | rudepol24.pl

Głowice prysznicowe

Mocna kawa, pyszne śniadanie, a zaraz po tym porządne szczotkowanie zębów i gorący prysznic — czy istnieje lepsza recepta na dobry poranek? Mało prawdopodobne! Podobnie jest zresztą wieczorem, ale kąpiel trwa na ogół dużo dłużej. Dlaczego? Oczywiście z jednej strony chodzi o higienę, lecz z drugiej w grę wchodzi także relaks i… chwila refleksji, bo kiedy jak nie w trakcie kąpieli do głowy przychodzą najlepsze pomysły? Aby jednak zapewnić sobie komfortowe chwile, warto postawić na coś jeszcze — porządny osprzęt, jakim jest deszczownica prysznicowa. Czarna, biała, z baterią, z termostatem — możliwości jest naprawdę bez liku! Jesteście zainteresowani? Jeśli tak, w poniższej kategorii znajdziecie deszczownice łazienkowe do prysznica dopasowane do Waszych potrzeb!

Nowoczesne deszczownice natynkowe i podtynkowe

Choć we współczesnym wzornictwie i zagospodarowaniu wnętrz obserwuje się swego rodzaju modę na ukrywanie pod tynkiem wszelkich mechanizmów czy elementów, to jednak nie zawsze tak musi być. Dlaczego? Wystarczy wyobrazić sobie designerską czarną deszczownicę natynkową do wanny inspirowaną stylem retro. Czy będzie szpecić wnętrze albo trącać kiczem? Absolutnie nie! Taki dodatek doskonale nada się do łazienek stylizowanych na wystrój rustykalny albo glamour. Nie inaczej niż z deszczownicą wannową jest także w przypadku deszczowni pod prysznic — podkreśli wzornictwo, a na dodatek w przypadku awarii nie będzie żadnego problemu z naprawą.

Mimo wszystko stawiacie jednak na nowoczesne deszczownice podtynkowe w czarnym lub białym kolorze? Takie minimalistyczne zabarwienie doskonale wpasuje się w stosunkowo skromne i stricte praktyczne wzornictwo, na przykład w styl skandynawski. Ponadto ukrycie całego mechanizmu pozwoli na zwiększenie powierzchni pod samym prysznicem, a więc nie będzie żadnego problemu z odwróceniem się czy spłukaniem włosów pod każdym kątem. Czy może być więcej zalet? Jak najbardziej, bo w grę także wchodzi… ułatwienie sprzątania ze względu na brak dodatkowej powierzchni, na której może osadzać się osad.

Wybierz deszczownice dla siebie

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju wyposażenia pod prysznic szukasz, proponujemy dla Ciebie rozmaite warianty — od klasycznych i stylizowanych na retro po zupełnie nowoczesne sprzęty. Jesteś zainteresowany, ale nie jesteś pewien co wybrać? Deszczownica czarna, natynkowa, a może podtynkowa? Doskonale zdajemy sobie sprawę, że to niełatwy wybór, dlatego jesteśmy gotowi zaproponować fachową pomoc od A do Z — wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Zapraszamy! 

Jest 526 produktów.

Pokazano 1-32 z 526 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku