Grohe – deszczownice, baterie umywalkowe i prysznicowe | rudepol24.pl
  • Banner

Lista produktów marki Grohe

Takie kraje jak Niemcy czy Japonia zdobyły renomę na całym świecie, jeśli chodzi o jakość produktów. Przedsiębiorstwa pochodzące z tych państw wyróżniają się przeważnie świetną organizacją, która bezpośrednio wpływa na wydajność i funkcjonalność wyrobów gotowych. Przykładem tego jest proponowany w naszym sklepie asortyment marki Grohe. Baterie prysznicowe i umywalkowe, deszczownice, ale też całe zestawy prysznicowe cechują się innowacyjnymi rozwiązaniami zarówno pod względem wzornictwa, jak i ergonomii.

Nowoczesność, design i funkcjonalność, czyli produkty Grohe

Firma Grohe powstała w Düsseldorfie i od 1936 roku udowadnia, że pod względem armatury sanitarnej nie ma sobie równych. Przedsiębiorstwo słynie z innowacyjnych i oryginalnych pomysłów, które wyglądają tak, jakby nie zostały opracowane przez projektantów, a przez wynalazców. Jako przykład mogą posłużyć wanny czy umywalki zaprojektowane w taki sposób, by zajmowały jak najmniej miejsca, nie tracąc jednocześnie swoich praktycznych walorów. Czym jeszcze może się poszczycić ten niemiecki wytwórca armatury? W grę wchodzą deszczownice oraz baterie umywalkowe i prysznicowe od Grohe. Co takiego sprawia, że są nad wyraz nowoczesne? Wiele z nich wyposażono w filtr węglowy oczyszczający wodę z zanieczyszczeń. Szczególnie docenią go osoby dbające o stan swojej skóry oraz włosów. Proponowane w naszym sklepie produkty są dokładnie selekcjonowane i dobrane w taki sposób, by klienci mogli wybrać modele przystosowane do swoich potrzeb. Przykładem jest deszczownica Grohe. Wariant z termostatem pozwoli Wam dopasować temperaturę w trakcie kąpieli, ale trzeba pamiętać, że jest nieco droższy. Z kolei dla mniej wymagających osób, proponowana jest klasyczna deszczownica Grohe bez dodatkowych funkcji.

Wydajna bateria prysznicowa i umywalkowa od Grohe

Każda bateria Grohe - zarówno umywalkowa, jak i prysznicowa - wyróżnia się wykończeniem wykonanym z luksusowych i solidnych materiałów. Sprawia to, że nadają się do wszelkich pomieszczeń - minimalistycznych z nutą inspiracji stylem skandynawskim czy też bardziej ekstrawaganckich. Niezależnie od tego, czy w grę wchodzi bateria umywalkowa wysoka, czy też niska lub inny asortyment od Grohe - każdy z nich będziecie mogli dopasować do swoich wnętrz. A co w przypadku jakichkolwiek wątpliwości? Wtedy zachęcamy do kontaktu, a nasi eksperci chętnie pomogą!

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Śledź nas na Facebooku