Geberit – baterie umywalkowe | rudepol24.pl

Lista produktów marki Geberit

Geberit to jeden z największych europejskich producentów armatury łazienkowej. Już w latach 80 XIX wieku dostarczał wysokiej jakości spłuczki i muszle sedesowe. Dzisiaj producent ten w swojej ofercie ma również umywalki, baterie, a nawet wanny. Geberit podbił serca swoich klientów niezwykłą dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Przekonaj się o tym i sięgnij po produkty wykonane według surowych, szwajcarskich wymogów!

Geberit - lider na rynku armatury łazienkowej

Geberit od lat słynie przede wszystkim z innowacyjnych rozwiązań, które znacznie zwiększają komfort codziennego dbania o higienę. Producent zapewnia kompleksowe, a przy tym w pełni higieniczne wyposażenie łazienki. W jego ofercie znajdziesz zarówno podstawowe elementy armatury, jak i funkcjonalne gadżety. Firma podczas produkcji sięga po wysokiej jakości materiały, wyróżniające się odpornością na pękanie i odpryski. Z kolei każda bateria umywalkowa od Geberit wykonana została z chromowanego mosiądzu. Stop ten posiada charakterystyczny połysk, idealnie pasujący do łazienek urządzonych w nowoczesnym stylu. W ofercie firmy Geberit znajdziesz zarówno baterie naścienne, jak i stojące. Tak szeroki wybór umożliwia dostosowanie umywalki do Twojej wizji idealnej łazienki.


Każda muszla sedesowa, spłuczka lub bateria umywalkowa Geberit to gwarancja eleganckiego designu i świetnej funkcjonalności. Wykonane przez producenta elementy są łatwe w montażu, dzięki czemu poradzi sobie z nimi nawet amator. Zadbaj o to, by Twoja łazienka była funkcjonalna i higieniczna z armaturą od Geberit!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz